EA Access PS4 – jak kupić, zwrot pieniędzy, anulowanie subskrypcji

EA Access jest dostępne na PS4 od 25 lipca 2019 roku. Dzięki temu posiadacze konsoli Sony mogą miedzy innymi zagrać przedpremierowo w najnowszą odsłonę gry FIFA. W tym wpisie dowiecie się jak kupić EA Access na PS4 oraz co zrobić aby uzyskać zwrot pieniędzy za zakup EA Access na PS4.

EA Access PS4 – jak kupić?

Przed zakupem abonamentu EA Access należy mieć dodaną przynajmniej jedną metodę płatności na swoim koncie PSN.

1. Wchodzimy do sklepu PS Store, przechodzimy do pola wyszukiwania i wpisujemy „EA” lub „EA Access”. Po prawej stronie powinniśmy dostrzec takie pozycje jak EA Access Hub (o którym później) czy EA Access – 1 miesiąc. My wybieramy subskrypcję miesięczną, ale można również wybrać subskrypcję roczną, która w przeliczeniu na miesiąc, wychodzi taniej.

2. Klikamy Zasubskrybuj, a następnie Potwierdzamy.

3. Wyskoczy nam krótka informacja na temat subskrypcji oraz automatycznego odnawiania, którą musimy zaakceptować klikając na przycisk Zaakceptuj i kontynuuj. WAŻNE: Dopóki sami ręcznie nie wyłączymy automatycznego odnawiania, to pieniądze będą cyklicznie pobierane z naszego konta. Poniżej znajdziemy informacje jak wyłączyć automatyczne odnawianie zaraz po zakupie, a subskrypcja nadal będzie aktywna na okres czasu na jaki zakupiliście.

4. W ostatnim etapie mamy podsumowanie płatności gdzie możemy wybrać metodę zapłaty za subskrypcję. Możemy zapłacić kwotą z portfela PSN, PaySafeCard, bezpośrednio kartą bankową lub użyć kodu jeśli mamy. Aby zmienić metodę płatności należy wybrać Zmień met. płatności. Kiedy wybraliśmy metodę płatności, potwierdzamy płatność przyciskiem Zamów i zapłać.

5. Jeśli płatność przebiegła pomyślnie to otrzymamy stosowny komunikat. Od teraz mamy dostęp do EA Access.

Jak pobrać FIFĘ i inne gry w ramach EA Access?

Aby móc wykorzystać subskrypcję, którą zakupiliśmy, musimy pobrać aplikację na PS4 – EA Access Hub. W aplikacji będziemy mieć dostęp do przedpremierowych wersji gier oraz dostęp do biblioteki gier udostępnionej w ramach abonamentu.

1. W celu pobrania aplikacji, należy przejść do PS Store i wpisać w wyszukiwarce EA Access Hub. Wybieramy na liście aplikację i klikamy Pobierz. Po zainstalowaniu uruchamiamy z poziomu sklepu lub z poziomu głównego ekranu PlayStation.

2. Po uruchomieniu przechodzimy na zakładkę Gry gdzie mamy Zainstalowane gry, The Vault (miejsce gdzie jest biblioteka gier w ramach abonamentu) oraz Wersje próbne gier gdzie pojawiają się gry, w które możemy pograć przedpremierowo, a w tym FIFA.

EA Access PS4 – jak anulować subskrypcję (automatyczne odnawianie subskrypcji)?

1. Przechodzimy do Ustawienia ➡ Zarządzanie Kontami ➡ Informacje o koncie ➡ Subskrypcje PlayStation i wybieramy na liście EA Access.

2. Możemy tutaj zobaczyć kiedy subskrypcja została zakupiona oraz kiedy się kończy. Poniżej mamy przycisk Wyłącz automatyczne odnawianie subskrypcji. Po wyłączeniu powinniśmy otrzymać stosowny komunikat. Od tego momentu nie musimy się martwić, że subskrypcja się odnowi i pobierze nam pieniądze z konta czy portfela.

EA Access PS4 – zwrot pieniędzy

Aby uzyskać zwrot pieniędzy za subskrypcję EA Access na PS4, należy przejść na podstronę https://www.playstation.com/pl-pl/get-help/contact-form/#refund-request i skontaktować się z działem obsługi Klienta PlayStation. Środki zostaną zwrócone tą samą drogą, którą zostały zakupione jeśli jest to możliwe.

*Nie jest to możliwe w przypadku następujących metod płatności: Bancontact (MisterCash), Giropay, Ideal, Paysafecard, Postepay, Sofort, Yandex, płatności u operatorów sieci komórkowych oraz bony pieniężne. W przypadku zwrotu pieniędzy za zamówienie opłacone za pomocą jednej z tych metod środki trafią do Twojego portfela.

Spodobał Ci się wpis? Oceń!

Kliknij na gwiazdkę!

Średnia ocena 5 / 5. Głosów: 1

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni wpis!

Szybkie udostępnianie...

Zobacz także...

Kościelny

Pomysłodawca i założyciel serwisu fifanet.eu. Zapalony gracz komputerowy i konsolowy. Ulubiony tryb w FIFIE: Wirtualne Kluby. Ciekawostka: nie kibicuję żadnej drużynie i nie oglądam z reguły meczów, jedynie mecze naszej reprezentacji.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz