15 typów graczy FIFA

Na zewnątrz upał, koniec wakacji dla osób uczących się czy pracujących zbliża się nieubłaganie, dlatego na rozluźnienie zupełnie inny wpis niż zwykle. Chcemy Was trochę poznać 😉 Jesteśmy ciekawi z jakim typem gracza Wy się utożsamiacie lub też Wasi koledzy/koleżanki, którzy grają w naszą ulubioną „kopankę”.

Afker – denerwujący typ gracza. Najczęściej spotykany w trybie Ultimate Team. Gdy wysoko przegrywa odkłada pada i zaczyna robić coś innego. Czasem jest na tyle przebiegły, że potrafi wrócić chcąc wykorzystać nasza nieuwagę i strzelić nam kilka bramek. Margines społeczny w FIFIE.

Drybler – nadużywa prawego analoga w takim stopniu, że po miesiącu musi wymieniać pada. Rzadko zdarza się , że triki są wyuczone. Biega jednym zawodnikiem i jest zaślepiony sztuczkami jakie wykonuje. Gra zespołowa nie jest w jego stylu.

Farciarz – legenda głosi, że kiedyś ktoś sam się tak nazwał. Zazwyczaj to przeciwnik nazywa kogoś farciarzem. Taki typ gracza nie dostrzega, że sprzyja mu dużo szczęścia i żyje w przekonaniu, że zwycięstwo jak najbardziej mu się należało.

Flamer – bardzo zły człowiek. Podczas meczu drze się niemiłosiernie. Sąsiedzi i rodzina mają go dość. Podczas trwania meczu wyzywa przeciwnika, mimo iż go nie słyszy. Potrafi zwyzywać po meczu na originie od najgorszych, życzyć raka i innych rzeczy, których normalny człowiek nie chciałby doznać. Na szczęście po meczu można szybko taką osobę usunąć i nie zwracać na nią uwagi. Potrafi również wyzywać grę. Niestety gra jeszcze nigdy nie odpowiedziała. Lubi rzucać padami po całym mieszkaniu.

Handlarz – przesiaduje długie godziny na rynku FUT. Z dnia na dzień powiększa swój majątek coinsów. Gra sprawia mu mniejszą przyjemność niż kupowanie taniej i sprzedawanie drożej. Prowadzi swój własny kajecik z cenami kart. Wilk, który żadnej okazji nie przepuści.

Kuwacz – preferuje tylko jedno zagranie. QW czyli prostopadłe podanie górą. Nie interesują go inne rodzaje podań. Gdyby mógł to i by w takim stylu oddawał strzał. Nieważne w jakiej pozycji się znajduje. Jego motto brzmi: „Świątek, piątek, czy niedziela kuwacz minie Mertesacker’a”. Nie wiadomo czemu akurat takie jest motto, ponieważ prawie nikt nie gra Mertesacker’em.

Noob – sam za bardzo nie wie jak ma grać. Ma problemy w każdym aspekcie gry. Zazwyczaj osoba początkująca, która przerzuca się z gry offline na online. Niedzielny grajek. Nadal używa podpowiedzi Trenera.

Normalny – gra, bo czasem lubi się rozerwać. Nie pasuje do innych typów.

PROS – uważa się za boga. Wywyższa się i każdemu grozi, że go pokona. Często zdarza się, że taki typ nie potrafi grać. Po przegranej zarzuca przeciwnikowi, że miał dużo szczęścia i FIFA mu pomogła.

Rage quiter – wychodzi z gry przy bardzo niekorzystnym wyniku. Nie próbuje nawiązać walki i poduczyć się grać w pojedynku z lepszym rywalem. Osoba taka zazwyczaj jest słaba i ma problemy z utrzymaniem nerwów na wodzy. Mimo wszystko taki gracz jest bardziej lubiany niż afker.

Skrypciarz – gra ciągle te same zagrania, strzela z określonych stref na boisku. Robi to co uważa za najbardziej skuteczne w grze. Wykorzystuje błędy gry na swoją korzyść.

Statystyk – osoba, która zazwyczaj przegrywa. Po meczu wrzuca zdjęcia ze statystykami rozegranego spotkania. Narzeka, że przy 20 oddanych strzałach przegrywa z osobą, która tych strzałów oddała 2. Zazwyczaj taka osoba nie potrafi w meczu wypracować sytuacji dwa na jeden z bramkarzem i strzela z 30 metrów.

Streamer – prowadzi transmisję prezentując swój poziom gry. Robi różne challenge. Dużo krzyczy i pyta „widzieliście to?”. Często zachowuje się dość dziwnie, jakby na pokaz. Mimo wszystko cieszy się dużym szacunkiem i zainteresowaniem ze strony widzów. Często wrzuca filmy na YouTube gdzie oglądają go tysiące osób lub nikt.

Time player – strzeli jedną bramkę i gra na czas. Podaje ciągle w obronie i nie próbuje konstruować akcji. Zazwyczaj traci piłkę, a potem gola. Doprowadza ludzi do nerwicy swoim zachowaniem.

Trainer – zwany Strusiem Pędziwiatrem. W 15 minut potrafi rozegrać 15 meczy i strzelić w każdym minimum 1 bramkę. Wygrywa wszystkie mecze. Raz na jakiś czas wyrzuci go z serwerów i jest bardzo zły z tego powodu. Belzebub FIFY.

Czy kogoś pominęliśmy? A Wy jakim typem gracza jesteście? Pochwalcie się w komentarzach 😀

Spodobał Ci się wpis? Oceń!

Kliknij na gwiazdkę!

Średnia ocena 5 / 5. Głosów: 1

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni wpis!

Szybkie udostępnianie...

Zobacz także...

Sanczo

Redaktor naczelny. Pomysłodawca, ale nie założyciel serwisu fifanet.eu.

Może Ci się również spodoba

6 komentarzy

  1. Brakuje „Symulatora” i „Boga”, czyli po trosze „Prosa”, tyle że takiego, któremu nie wydaje się, że potrafi grać, a który faktycznie ogarnia kopankę. Kolejny fajny artykuł. Więcej takich lajtowych, niesztampowych wpisów.

  2. Adriano pisze:

    Mi najbardziej pasowałby typ wymyślony przez KunaOgóro – „Symulator”. Odkąd gram w FIFĘ dość regularnie (od FIFY 12) staram się tak rozklepać przeciwnika by wejść z piłką do bramki. Niestety, im nowsza FIFA tym mój styl gry jest mniej opłacalny. Podania z roku na rok są co raz gorsze i losowość potrafi być przytłaczająca. Dużo łatwiej jest biegać na sprincie jednym zawodnikiem i kręcić analogiem zmieniając kierunków (mnie to nie dotyczy, klawiatura power) niż próbować skleić akcję kilkoma podaniami. Dlatego grę 1vs1 porzuciłem jakoś dwa miesiące po premierze 16tki.

  3. KunOgóro pisze:

    Brakuje mojego typu ” Symulator „, gracz który próbuje grac w prawdziwą piłkę nożną a nie zważa uwagi na to że tylko gra.

  4. Kościelny pisze:

    Wygląda na to, że jestem połączeniem typa normalnego, dryblera i PROS’a 😀

Dodaj komentarz