Turnieje ESL na PlayStation 4 w FIFA 17?

ESL (Electronic Sports League) to bez wątpienia największa firma zajmująca się e-sportem na świecie. Przy pomocy platformy ESL organizowanych jest mnóstwo turniejów online w przeróżne gry, w których codziennie udział bierze tysiące graczy. Niedawno otrzymaliśmy informację, że rozgrywki ESL zostaną zintegrowane z systemem Tournaments na PlayStation 4.

esl_ps4-968x505

Oznacza to tyle, że użytkownicy konsoli Sony będą mogli bez problemu dołączać i brać udział w turniejach swoich ulubionych gier bez opuszczania ekranu dashboardu. Wszystkie opcje będą dostępne bezpośrednio z zakładki Tournaments. Na początku zostanie zorganizowany duży turniej w grze NBA2K17, potem odbędą się zawody w Mortal Kombat X czy Project Cars i inne gry, a lista cały czas będzie się powiększać. My mamy nadzieję, że już wkrótce do listy gier dołączy FIFA 17, w którą codziennie grają setki tysięcy graczy i nie wyobrażamy sobie innego scenariusza.

Źródło: play.eslgaming.com

A Wy będziecie brać udział w turniejach?

Nie bądź samolubem, podaj dalej...

Autor wpisu:

Pomysłodawca i założyciel serwisu fifanet.eu. Zapalony gracz komputerowy i konsolowy. Ulubiony tryb w FIFIE: Wirtualne Kluby. Ciekawostka: nie kibicuję żadnej drużynie i nie oglądam z reguły meczów, jedynie mecze naszej reprezentacji.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz