FIFA 21 – Lista życzeń

Tworzymy listę życzeń do gry FIFA 21. Co chcielibyście, aby znalazło się w nowej odsłonie serii? Na czym najbardziej Wam zależy? Co według Was EA powinno poprawić / umieścić w FIFA 21?

Piszcie w komentarzach swoje propozycje oraz wypełniajcie ankietę.

Jeśli chodzi o mnie, to bardzo bym chciał, aby EA zaczęło więcej inwestować w tryb Wirtualne Kluby, który ma bardzo duży potencjał, bo przypomina prawdziwą piłkę nożną gdzie każdy steruje swoim piłkarzem. Przydałby się rozbudowany rozwój postaci w Wirtualnych Klubach, możliwość edycji stadionu, więcej opcji edycji zespołu (trykotów, loga itp.). Bardzo brakuje również trybu spektatora oraz możliwość powrotu do gry po rozłączeniu.

Jeśli chcielibyście spróbować swoich sił w Wirtualnych Klubach, to zapraszamy na https://fvpa.pl.

Czekamy na Wasze propozycje zmian w FIFA 21 w komentarzach.

Ankieta została zakończona.

Na jakich zmianach w FIFA 21 najbardziej Ci zależy?

Spodobał Ci się wpis? Oceń!

Kliknij na gwiazdkę!

Średnia ocena 5 / 5. Głosów: 1

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni wpis!

Szybkie udostępnianie...

Zobacz także...

Kościelny

Pomysłodawca i założyciel serwisu fifanet.eu. Zapalony gracz komputerowy i konsolowy. Ulubiony tryb w FIFIE: Wirtualne Kluby. Ciekawostka: nie kibicuję żadnej drużynie i nie oglądam z reguły meczów, jedynie mecze naszej reprezentacji.

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

  1. Wiluś pisze:

    Chciałbym, żeby znów gra bawiła, tak jak fifa 13. Ciągle ingerowanie w kod gry, schematy, głupie rozwiązania. EA jak zwykle szuka nie z tej strony co trzeba

  2. iplay4fun pisze:

    zeby ta gra wrocila do normalnosci tak jak bylo 10 lat temu, a nie jak jest obecnie pay2win, kto ma lepsze karty ten wygyrwa

Dodaj komentarz