EA Access PC (Origin Access) – wczesny dostęp do FIFY

Dowiedz się jak kupić dostęp do EA Access na PC, aby uzyskać wcześniejszy dostęp do FIFY i grać nawet tydzień przed premierą. A może chcesz anulować EA Access na PC? Sprawdź jak to zrobić.

EA Access (Origin Access) jest to specjalna usługa / subskrypcja / abonament, który płacimy co miesiąc lub jednorazowo na cały rok w zamian za dostęp do wielu gier, zniżek na zakupy w sklepie Origin oraz właśnie do wcześniejszego dostępu do pełnych wersji gier jak np. FIFA. Aktualnie usługa ta działa na PC, Xbox oraz PlayStation.

Na PC od 30 lipca 2018 r. wyróżniamy Origin Access Premier oraz Origin Access Basic. Jakie są różnice? Wersja Basic jest tańsza i pozwala na wcześniejszą grę w pełną wersję FIFY (i nie tylko) przez 10h, a dzięki wersji Premier mamy wcześniejszy dostęp bez limitu czasowego oraz dostęp do dodatkowych zawartości w grach.

EA Access PC jak kupić?

1. EA Access na PC możemy zakupić przez stronę lub aplikację Origin. Aplikacja wymagana jest do uruchomienia jakiegokolwiek tytułu EA (jeśli nie ma go na innych platformach, np. Steam).

Logujemy się do swojego konta na stronie lub w aplikacji i przechodzimy do zakładki Origin Access. Tutaj możemy zobaczyć jakie różnice są między Origin Access Basic a Origin Access Premier. Wybieramy odpowiedni dla nas plan i klikamy Wykup abonament.

2. Wyskoczy nam okienko z wyborem opłacenia subskrypcji tylko jednorazowo na jeden miesiąc lub z góry na cały rok. Jeśli wiemy, że będziemy korzystać z innych gier, to warto rozważyć opcję roczną, ponieważ wyjdzie zawsze taniej w przeliczeniu na 1 miesiąc. W przeciwnym razie, jeśli chcemy tylko wcześniej zagrać w FIFĘ, wybieramy opcję tańszą. Klikamy DALEJ.

3. Pojawi się nam okienko, w którym będzie widnieć nasze zamówienie, informacja o sposobie płatności oraz inne informacje, które są bardzo istotne, ale za chwilę do nich przejdziemy.

ea-access-4

4. Za Origin Access możemy zapłacić poprzez PayPal lub dodając kartę kredytową. Jeśli mamy wybraną domyślną metodę płatności, a chcemy ją zmienić, to klikamy Edytuj opcje płatności

ea-access-zmiana-platnosci

5. Kiedy już podamy odpowiednie dane do transakcji bardzo istotne jest, aby przeczytać to co jest napisane pod naszym zamówieniem.

ea-access-upowaznienie

6. EA zaznacza, że nasza subskrypcja będzie się automatycznie odnawiać jeśli ręcznie jej nie anulujemy (poniżej pokazuję jak anulować subskrypcję). Oznacza to, że co miesiąc będzie pobierana opłata za dostęp do usługi Origin Access. Nasze aktywne subskrypcje możemy zobaczyć na stronie https://myaccount.ea.com/cp-ui/subscription/index

ea-access-subskrypcje

7. Kiedy złożymy nasze zamówienie (w moim przypadku przy pomocy konta PayPal) i wszystko przebiegnie pomyślnie, to po przejściu do sekcji Origin Access w Origin będziemy widzieć gry, które możemy pobrać.

ea-access-koniec

8. Nasza FIFA do pobrania będzie w sekcji Origin Access -> Przedpremierowe wersje próbne.

ea-access-fifa

EA Access PC – jak anulować automatyczne odnawianie subskrypcji?

1. Na koniec pokażę Wam w jaki sposób anulować automatyczne odnawianie subskrypcji. Przechodzimy na stronę https://myaccount.ea.com/cp-ui/subscription/index i klikamy Anuluj członkostwo

ea-access-anuluj

2. Następnie potwierdzamy.

ea-access-anuluj-2

3. Od teraz nasze pieniądze są bezpieczne i nigdzie się nie wybiorą za miesiąc 🙂

ea-access-anuluj-3

Spodobał Ci się wpis? Oceń!

Kliknij na gwiazdkę!

Średnia ocena 0 / 5. Głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni wpis!

Nie bądź samolubem, podaj dalej...

Zobacz także...

Kościelny

Pomysłodawca i założyciel serwisu fifanet.eu. Zapalony gracz komputerowy i konsolowy. Ulubiony tryb w FIFIE: Wirtualne Kluby. Ciekawostka: nie kibicuję żadnej drużynie i nie oglądam z reguły meczów, jedynie mecze naszej reprezentacji.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz