Kategoria: Wiadomości

0

FIFA 18 – Aktualizacja #4 (14.11.2017 r.)

Niespodziewanie EA wydało dzisiaj kolejną łatkę do FIFY. Czy zmienia ona wiele? Sprawdźcie sami! Aktualizacja jest dostępna już na wszystkich platformach. Zmiana ingeruje głównie w zachowania botów, sterowanych przez komputer. Co ciekawe pierwszy raz wyszła najpierw na Xbox One, a potem na PlayStation 4 oraz PC. Zawsze „blaszaki” otrzymywały update...

12

FIFA 18 – Aktualizacja #3 (25.10.2017 r.)

Minęły prawie trzy tygodnie od poprzedniej aktualizacji, która wprowadziła niewiele, a teraz otrzymujemy kolejny update. Tym razem ogrom zmian, które poprawiają mnóstwo rzeczy, ale też mogą napsocić. Usiądźcie wygodnie i zagłębcie się w szczegóły. Oczywiście aktualizacja wyszła najpierw na komputery osobiste, a w najbliższych dniach zawita na konsole Xbox One...

0

FIFA 18 – Kalendarz FUT (aktualizacja 23.10.17)

Zastanawiacie się, kiedy mniej więcej rozpoczną się TOTY, czy jeszcze wcześniej event Halloween? Mamy dla Was prawdopodobny kalendarz wszystkich wydarzeń w FUT.

0

FIFA 18 – Aktualizacja #1 (03.10.2017 r.)

Wyczekiwany przez wszystkich pierwszy patch wyszedł w tym roku bardzo szybko bo już po tygodniu od premiery w wersji Ronaldo oraz Ikony. Zmian jest sporo, więc warto się z tym zapoznać.

0

FIFA 18 jak grać wcześniej?

Nie możecie się już doczekać premiery FIFA 18? Zastanawiacie się co zrobić, aby rozegrać swój pierwszy mecz jeszcze przed premierą? Śpieszymy z pomocą. W tym wpisie znajdziecie odpowiedź na to nurtujące Was pytanie.

0

FIFA 18 Soundtrack – wszystkie utwory

Jeden z użytkowników portalu Futhead opublikował bardzo prawdopodobny soundtrack do FIFY 18. Sprawdźcie czy któraś piosenka wpadnie Wam w ucho i zostanie z Wami na dłużej. Poniżej odnośnik do tej playlisty w serwisie Spotify. 

0

FIFA 18 Demo – 12 września!

EA potwierdziło, że dziś tj. 12 września demo FIFA 18 zostanie wydane na konsolach PS4, Xbox One oraz PC. Nie jest znana dokładna godzina wypuszczenia dema. Obserwujcie nasz fanpage na facebooku oraz naszą stronę. Jak tylko się czegoś więcej dowiemy to od razu damy Wam znać. 

0

FIFA 18 – Wymagania sprzętowe

Dziś jest jeden z ważniejszych dni przed premierą każdej nowej gry. EA zaprezentowało wymagania sprzętowe najnowszej odsłony  FIFY. Czy Wasz komputer podoła wyzwaniu i będziecie w stanie w ogóle odpalić grę?

0

FIFA 18 – gdzie kupić najtaniej?

Premiera FIFY już niebawem i zapewne wielu z Was poszukuje najtańszej opcji zakupu FIFY 18. My znamy Polaków i te coroczne dylematy życiowe, a szczególnie w tym roku, kiedy FIFA podrożała o jakieś 40 zł względem FIFA 17. Zatem zrobiliśmy dla Was zestawienie najlepszych i najpopularniejszych ofert z grą FIFA...