Kategoria: Wiadomości

0

FIFA 19 – Aktualizacja #1 (2.10.2018 r.)

Pierwszy patch do FIFA 19 jest już dostępny na wszystkich platformach Xbox One, PS4 oraz PC. Oto jak prezentuje się pełna lista zmian, które wprowadza aktualizacja. Przygotujcie sobie kawę/herbatę czy cokolwiek innego do picia, bo jest o czym czytać.

0

FIFA 19 – Wszystkie ligi

Do premiery FIFY 19 coraz bliżej. Dziś lista wszystkich lig w najnowszej odsłonie gry. Niby nic, ale jest kilka zaskoczeń jeśli chodzi o rozwiązania licencyjne EA. 

0

FIFA 19 – Wszystkie stadiony

Im bliżej premiery, tym poznajemy coraz więcej. Tym razem zaprezentowano pełną listę stadionów, na których będziemy mogli zagrać w FIFIE 19. Zarówno tych wygenerowanych, jak i w pełni licencjonowanych. 

0

FIFA 19 – Oficjalny Soundtrack

Electronic Arts opublikowało oficjalny soundtrack do najnowszej odsłony serii. Poniżej znajdziecie pełną listę piosenek oraz odnośnik do platformy Spotify.

0

FIFA 19 z trybem Battle Royale?

Może to brzmieć jak żart. Kiedy po raz pierwszy na to wpadłem, to musiałem przeczytać te informacje kilka razy. Coś nieprawdopodobnego, a jednak! W FIFIE 19 prawdopodobnie ujrzymy doskonale znany tryb Battle Royale, który połowa kocha, a połowa nienawidzi. Jak to będzie wyglądać? Zapraszam do lektury. 

0

FIFA 19 – liga chińska potwierdzona?

Jakiś czas temu pojawiły się plotki, jakoby Dariusz Szpakowski miał wyjawić, że będzie nagrywać kwestie dotyczące ligi chińskiej w FIFIE 19. Dziś pojawiło się zdjęcie, które wydaje się to potwierdzać. 

0

FIFA 19 – wideo, gameplay, rozgrywka

Dziś minął czas, w którym nie można było oficjalnie podawać informacji na temat rozgrywki. Ten wpis będzie na bieżąco aktualizowany, wraz z nowymi informacjami, które będą do nas docierać.