O nas

Kościelny

Zobacz profil Zobacz wpisy

avatar-koscielny

Pomysłodawca i założyciel serwisu fifanet.eu. Zapalony gracz komputerowy i konsolowy. Ulubione gry: Stare BF’y, stare COD’y, FIFA, CS:GO, GTA, Red Dead Redemption, Uncharted, Until Dawn. Ulubiony tryb w FIFIE: Wirtualne Kluby. Ciekawostka: nie kibicuję żadnej drużynie i nie oglądam z reguły meczów, jedynie mecze naszej reprezentacji.


Wiluś

Zobacz profil Zobacz wpisy

avatar-wilus

Lubię wszystko co związane z militariami i sportami walki, wszystkim co ostre. Od najmłodszych lat bronię dostępu do swojej bramki. W FIFIE oczywiście to się nie zmienia, jedyny tryb w jaki gram to Wirtualne Kluby. Gram głównie w gry sportowe, symulatory i wyścigi, omijam gry typu fantasy. Jestem kibicem Manchesteru United.


Sanczo

Zobacz profil Zobacz wpisy

avatar-sanczo

Siemanko! Od lat jestem kibicem Korony, reprezentacji Polski i fanem ekstraklasy. W FIFE gram od pamiętnej edycji World Cup 98 gdzie każdy mnie ogrywał. Na codzień studiuję, a wieczorami lubię zrelaksować się grając kilka meczy w Wirtualne Kluby ze znajomymi. Lubię czasem pokopać w piłkę, bo trochę ruchu nie zaszkodzi. Posiadam dużą wiedzę o Ultimate Team i zawsze służę pomocą.


Szybkie udostępnianie...