EA Live Chat – jak się skontaktować?

Zapewne wielu z Was miewa problemy z naszą ulubioną FIFĄ bądź z kontem EA i w pewnym momencie już nie wytrzymujecie nerwowo, psychicznie, Wasza cierpliwość się po prostu kończy i szukacie sposobu na kontakt z „elektronikami”, aby oni spróbowali coś zaradzić. Jednym ze sposobów jest skorzystanie z Live Chat i jako, że nie jest aktualnie dostępny w Polsce, to nie jest wcale tak łatwo go znaleźć. W tym poradniku dowiecie się jak się do niego dostać i z niego skorzystać.

Zanim zaczniemy, to warto zaznaczyć, że Live Chat dostępny jest w języku angielski a nie polskim, więc znajomość tego języka w stopniu minimalnym jest wymagana, aby opisać problem i zrozumieć odpowiedź. Oczywiście zawsze można skorzystać z tłumaczy online jak np. translate.google.com.

1. Wchodzimy na stronę https://help.ea.com/en/ i logujemy się klikając na LOG IN w prawym górnym rogu strony podając odpowiednie dane.

2. Kiedy jesteśmy zalogowani, upewniamy się że mamy wybrany kraj Stany Zjednoczone w prawym górnym rogu. Na głównej stronie wybieramy Help with a Game.

3. W polu wyszukiwania wpisujemy nazwę gry, której problem dotyczy, np. FIFA 18 i klikamy na okładkę gry.

4. Zjeżdżamy na sam dół strony i klikamy na Contact Us.

5. Jeśli mieliśmy wcześniej utworzone zgłoszenia na tym koncie, to pojawi nam się pop-up z ich historią. Należy zamknąć to okienko klikając na krzyżyk w prawym górnym rogu.

6. Teraz wybieramy platformę, temat oraz problem. Jeśli nasz błąd nie pasuje do żadnej kategorii, to wybieramy najbardziej zbliżone opcje, nie ma to większego znaczenia. Klikamy na dole przycisk Select contact option.

7. Następnie zjeżdżamy niżej i klikamy na Chat (obok widzimy przybliżony czas oczekiwania na konsultanta). Uzupełniamy ręcznie temat (oczywiście adekwatny do problemu) i klikamy na przycisk Chat Now. Opcjonalnie możemy załączyć tutaj również jakiś plik, jak np. screen z gry.

Teraz tylko cierpliwie czekamy na połączenie z konsultantem.

Jeśli nadal macie jakieś problemy, to zapraszam do zadawania pytań, postaramy się pomóc 🙂

Spodobał Ci się wpis? Oceń!

Kliknij na gwiazdkę!

Średnia ocena 1 / 5. Głosów: 5

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni wpis!

Szybkie udostępnianie...

Zobacz także...

Kościelny

Pomysłodawca i założyciel serwisu fifanet.eu. Zapalony gracz komputerowy i konsolowy. Ulubiony tryb w FIFIE: Wirtualne Kluby. Ciekawostka: nie kibicuję żadnej drużynie i nie oglądam z reguły meczów, jedynie mecze naszej reprezentacji.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz