FIFA 21 na PC w gorszym wydaniu

Wielu graczy nie może się już doczekać premiery FIFA 21 na konsole nowej generacji PS5 oraz Xbox Series X, ale jest spora rzesza fanów platformy PC, którzy również liczą na nową jakość. Niestety EA Sports rozwiewa wszelkie nadzieje.

Czytając sekcję najczęściej zadawanych pytań na oficjalnej stronie EA, dowiadujemy się z niej, że FIFA 21 w wersji na PC będzie taka sama jak na PS4 czy Xbox One. Jest to niewątpliwie smutna wiadomość zważywszy na to, że komputery stacjonarne czy laptopy bez problemu poradziłyby sobie z nowoczesną oprawą audio-wizualną czy zmianami w mechanice gry. Decyzja wydaje się być dziwna, ale nie pierwszy raz w historii FIFY wersja PC często odstawała od swoich wersji konsolowych, przynajmniej przez jakiś czas.

Można też się domyślać, że EA chce takim ruchem podbić sprzedaż wersji konsolowych FIFA 21, a nawet samych konsol. W końcu EA prężnie współpracuje z Microsoftem czy Sony i wspólnymi siłami pracują na swój zysk. Nie da się też ukryć, że większa część graczy FIFA rozgrywa swoje mecze na konsolach, a EA chce przekonać do siebie jeszcze większą liczbę graczy przy okazji premier nowych konsol.

Prawdopodobnie dopiero FIFA 22 będzie oferowała tę samą jakość rozgrywki na PC, PS5 oraz Xbox Series X.

Spodobał Ci się wpis? Oceń!

Kliknij na gwiazdkę!

Średnia ocena 0 / 5. Głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni wpis!

Szybkie udostępnianie...

Zobacz także...

Kościelny

Pomysłodawca i założyciel serwisu fifanet.eu. Zapalony gracz komputerowy i konsolowy. Ulubiony tryb w FIFIE: Wirtualne Kluby. Ciekawostka: nie kibicuję żadnej drużynie i nie oglądam z reguły meczów, jedynie mecze naszej reprezentacji.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz