FIFA 21 – darmowa aktualizacja do wersji na PS5 i Xbox Series X

Jeśli zakupisz FIFA 21 na PS4 lub Xbox One, a następnie przejdziesz na konsolę nowej generacji, odpowiednio PS5 lub Xbox Series X, to otrzymasz darmową aktualizację do zakupionej już wersji FIFA 21 na poprzednią konsolę. Jest jednak mały haczyk.

Oferta darmowej aktualizacji zwanej „Dwie wersje w jednym” dotyczy zarówno wersji pudełkowych jak i cyfrowych FIFA 21. Po przejściu na nowe konsole nie utracisz postępów z trybów VOLTA Football oraz FIFA Ultimate Team (karty zawodników, przedmioty, coinsy, FIFA Points, rozegrane mecze), ponieważ te elementy są wspólne. Oznacza to też, że nawet po przejściu na konsolę nowej generacji, będziesz mógł nadal grać w FIFA 21 na PS4 lub Xbox One, a postępy będą się cały czas synchronizować z nowymi konsolami.

Nie zostaną natomiast przeniesione postępy z innych trybów takich jak Kariera, Wirtualne Kluby czy Sezony. Działają niezależnie na swojej platformie, na której je uruchomisz.

Sprawdź jakie nowości pojawią się w FIFA 21.

FIFA 21 – darmowa aktualizacja nie dla wszystkich?

Jest pewien haczyk, który należy brać pod uwagę. W momencie kiedy zakupimy wersję pudełkową FIFA 21 na PS4 lub Xbox One, a następnie wejdziemy w posiadanie konsoli PS5 lub Xbox Series X, ale w wersji bez napędu, to nie otrzymamy aktualizacji. Będziemy zmuszeni zakupić ponownie FIFA 21, ale w wersji cyfrowej na nowe konsole. Konsola bez napędu jest zdecydowanie tańsza, więc jeśli nie chcecie mieć problemów z aktualizacją, to najlepiej zaopatrzyć się w wersję cyfrową.

Warto też wspomnieć, że z darmowej aktualizacji będzie można skorzystać tylko i wyłącznie do premiery FIFA 22.

Spodobał Ci się wpis? Oceń!

Kliknij na gwiazdkę!

Średnia ocena 5 / 5. Głosów: 1

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni wpis!

Wpis był interesujący? Udostępnij go innym...

Zobacz także...

Kościelny

Pomysłodawca i założyciel serwisu fifanet.eu. Zapalony gracz komputerowy i konsolowy. Ulubiony tryb w FIFIE: Wirtualne Kluby. Ciekawostka: nie kibicuję żadnej drużynie i nie oglądam z reguły meczów, jedynie mecze naszej reprezentacji.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz