FIFA 21 demo – kiedy będzie?

Kiedy możemy się spodziewać wersji demonstracyjnej FIFA 21 na PS4, Xbox One czy PC? Czy demo FIFA 21 będzie również dostępne na PS5 oraz Xbox Series X?

Jak co roku gracze będą mogli sprawdzić najnowszą odsłonę FIFY grając w darmową wersję demo na około 2 tygodnie przed oficjalną premierą gry. Podobnie będzie tym razem. FIFA 21 debiutuje 9 października 2020 r., więc w okolicach 22-23 września br. będziemy mogli przetestować jej okrojoną wersję.

FIFA 21 demo PS5 / Xbox Series X

Nie jest jeszcze znana data premiery FIFA 21 na konsole nowej generacji, a co za tym idzie nie wiemy jeszcze czy i kiedy będzie dostępna wersja demo na te konsole. Musimy uzbroić się w cierpliwość.

FIFA 21 demo dostępne zespoły

Nie znamy jeszcze oficjalnych informacji co do zespołów, które pojawią się w wersji demo FIFA 21, ale te najbardziej popularne, które się pojawiały do tej pory i które mogą się pojawić w FIFA 21 demo wymieniliśmy poniżej:

  • Liverpool
  • Manchester City
  • Juventus
  • PSG
  • Bayern Munich
  • Borussia Dortmund
  • Real Madrid

Jakie dostępne tryby gry w FIFA 21 demo

Przewidujemy, że w wersji demonstracyjnej FIFA 21 będą grywalne dwa tryby: Kick-Off (szybki mecz) oraz Volta. Nie będzie możliwości gry online.

Spodobał Ci się wpis? Oceń!

Kliknij na gwiazdkę!

Średnia ocena 4 / 5. Głosów: 1

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni wpis!

Wpis był interesujący? Udostępnij go innym...

Zobacz także...

Kościelny

Pomysłodawca i założyciel serwisu fifanet.eu. Zapalony gracz komputerowy i konsolowy. Ulubiony tryb w FIFIE: Wirtualne Kluby. Ciekawostka: nie kibicuję żadnej drużynie i nie oglądam z reguły meczów, jedynie mecze naszej reprezentacji.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz