Zwiastun FIFA 21 (Trailer) – pierwsze informacje

Na przełożonej prezentacji EA Play Live z 12 czerwca na 19 czerwca w końcu dowiedzieliśmy się pierwszych informacji o FIFA 21. Czy będą opóźnienia w premierze gry? Jakich zmian możemy się spodziewać? Czy otrzymamy zupełnie nową FIFĘ na konsole nowej generacji? Czytajcie dalej.

FIFA 21 – trailer…

Nie mogło zabraknąć pierwszego zwiastuna FIFA 21, ale EA w tym roku zaskoczyło chyba wszystkich, ponieważ trailer jest przeplatany urywkami nie tylko z FIFA 21, ale także z Madden 21. Sprawdźcie sami.

Co sądzicie? Nie wiem jak Wy, ale mi bardziej podobały się wstawki właśnie z Madden 21, na których działo się naprawdę dużo. Natomiast FIFA sprawia wrażenie nadal takiej samej… Oczywiście prawdopodobnie jest to spowodowane tym, że w Maddena sam nie grałem i nie wiem jak wyglądał do tej pory. Jednak sam fakt wystąpienia tych dwóch gier na jednym zwiastunie jest naprawdę zaskoczeniem. Czyżby żadna z tych gier nie miała za bardzo nic do zaoferowania?

Data premiery FIFA 21

EA oficjalnie potwierdziło, że w tym roku FIFA 21 zadebiutuje nieco później niż zazwyczaj, a mianowicie 9 października 2020 r. na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Na konsole nowej generacji PlayStation 5 oraz Xbox Series X wydawca nie potwierdził daty premiery, więc musimy się uzbroić w cierpliwość.

FIFA 21 w trzech wersjach

FIFA 21 Edycja Standardowa

  • Kupując ją w przedsprzedaży dostaniemy m.in. 3 złote paczki rzadkich kart, piłkarzy na wypożyczenie i inne bonusy FUT.

FIFA 21 Edycja Mistrzowska

  • Będzie dostępna na trzy dni przed premierą, dostaniemy 12 paczek rzadkich kart, piłkarzy na wypożyczenie i inne bonusy FUT.

FIFA 21 Edycja Ultimate

  • Zamawiając grę do 14 sierpnia otrzyma się limitowaną czasowo zawartość: niewymiennego piłkarza, 24 złote paczki rzadkich kart, piłkarzy na wypożyczenie i inne bonusy FUT.

Pełny opis zawartości poszczególnych edycji gry możecie przeczytać na oficjalnej stronie.

FIFA 21 nowości, zmiany

Twórcy na swoim Twitterze zapowiedzieli zmiany w 5 trybach gry. W sierpniu poznamy ulepszenia w samej rozgrywce (gameplayu), Trybie Kariery, Volta Football, Wirtualnych Klubach oraz FIFA 21 Ultimate Team. Prawdopodobnie EA rezygnuje z rozwijania trybu The Journey w FIFA 21. Na bardziej szczegółowe informacje czekamy do sierpnia.

FIFA 21 na nowej generacji konsol

FIFA 21 na PlayStation 5 oraz Xbox Series X będzie oferować m.in. lepszą oprawę graficzną, dodatkowe animacje, krótsze czasy ładowania, a także wykorzystywać możliwości kontrolerów, w tym funkcje haptyczne DualSense na PlayStation 5. Wyróżnione zmiany można zobaczyć na specjalnie przygotowanej stronie.

Warto zaznaczyć, że osoby które kupią FIFA 21 na PlayStation 4 lub Xbox One, a następnie zakupią konsole nowej generacji, to otrzymają stosowną aktualizację do gry, aby móc w nią zagrać na PlayStation 5 czy Xbox Series X, a postęp z FIFA 21 Ultimate Team zostanie zachowany.

 

Spodobał Ci się wpis? Oceń!

Kliknij na gwiazdkę!

Średnia ocena 0 / 5. Głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni wpis!

Szybkie udostępnianie...

Zobacz także...

Kościelny

Pomysłodawca i założyciel serwisu fifanet.eu. Zapalony gracz komputerowy i konsolowy. Ulubiony tryb w FIFIE: Wirtualne Kluby. Ciekawostka: nie kibicuję żadnej drużynie i nie oglądam z reguły meczów, jedynie mecze naszej reprezentacji.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz