FIFA 17 w EA Access na Xbox One i Origin Access na PC!

EA Sports przygotowało dla graczy „pecetowych” oraz konsolowych ze stajni Microsoftu nie lada gratkę. Do swojej oferty gier dostępnych w ramach usługi EA Access / Origin Access dorzucają najnowszą kopankę FIFA 17. Jest to o tyle ciekawe, że z reguły do puli takich tytułów EA wrzuca gry, które swoją premierę miały już jakiś czas temu i każdy już mógł o nich zapomnieć, a tutaj taka niespodzianka. Jest to doskonała oferta dla osób, które nie miały zakupionej wcześniej FIFY.

Warto zaznaczyć, że jest to aktualnie najlepsza oferta na FIFA 17! Do premiery FIFA 18 zostało nieco ponad 5 miesięcy i jeśli będziemy opłacać przez ten czas abonament EA Access, to wydamy tylko 74,95 zł. Natomiast jeśli już się zdecydujemy na taki krok, to warto pomyśleć o wykupieniu tej usługi na cały rok, ponieważ wyjdzie nas to tylko 79,99 zł, a będziemy mieli dostęp do wielu innych gier, w tym wcześniejszy dostęp do FIFA 18 we wrześniu.

Gra trafi do oferty 21 kwietnia 2017 r.

Skusicie się?

Spodobał Ci się wpis? Oceń!

Kliknij na gwiazdkę!

Średnia ocena 0 / 5. Głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni wpis!

Szybkie udostępnianie...

Zobacz także...

Kościelny

Pomysłodawca i założyciel serwisu fifanet.eu. Zapalony gracz komputerowy i konsolowy. Ulubiony tryb w FIFIE: Wirtualne Kluby. Ciekawostka: nie kibicuję żadnej drużynie i nie oglądam z reguły meczów, jedynie mecze naszej reprezentacji.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz