FIFAnet.eu organizuje turnieje online! – PC/PS4/XONE

Czy są tu jacyś zawodnicy, którzy za wszelką cenę chcą pokazać kto rządzi na wirtualnym boisku w FIFIE? Lubicie rywalizować z przyjaciółmi, czy innymi graczami i tylko czekacie kiedy będziecie mogli zmierzyć się z kolejnym przeciwnikiem? Chcecie walczyć o nagrody, które w pocie czoła wyszarpiecie innym z rąk triumfując nad oponentami? Macie ku temu okazję!

Jeśli śledziliście naszą stronę na Facebook’u, to wiecie, że już od jakiegoś czasu chodził nam po głowie pomysł z organizacją turniejów na naszej stronie. Zapytaliśmy się Was na jakiej platformie chcielibyście zagrać i trzeba przyznać, że zdania były bardzo podzielone. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie (no może poza wolnym czasem), aby uruchomić turnieje na kilku platformach, a dokładniej na PC, PS4 oraz XONE.

Od kilku tygodni testowaliśmy pewne funkcje, aby móc tworzyć różne rozgrywki i nie ma lepszego sposobu na przetestowanie tego co udało nam się wypracować jak puszczenie turnieju „rozgrzewkowego”, który ukaże nam luki/błędy/problemy, które będziemy mogli ewentualnie wyeliminować.

Nasze turnieje w zamyślę będą trwały jeden wieczór, tzw. Live Cup. Pomoże nam to uniknąć kłopotów z rozpisywaniem terminów, pilnowaniem graczy itp., bo wiemy ile jest z tym zachodu, a chodzi o to, aby się po prostu dobrze bawić, a nie tracić czas na niepotrzebne rzeczy. Możliwe, że pomysł kiedyś wyewoluuje, ale na razie zostawiamy to w spokoju.

Pierwszy turniej 4fun odbędzie się 30 września 2016, czyli już w ten piątek o godzinie 20:00, natomiast na 30 minut przed rozpoczęciem trzeba będzie potwierdzić udział, tzw. Check In, aby uniknąć sytuacji, w której ktoś się dzisiaj zapisze, a potem zapomni i się nie zjawi. Liczba miejsc jest ograniczona do 16 zawodników na każdą platformę.

Aby dołączyć do turnieju trzeba się zarejestrować na naszej stronie oraz zapoznać się z regulaminem rozgrywek. Następnie należy przejść do sekcji TURNIEJE w głównym menu i zapisać się do odpowiedniego turnieju.

Jeżeli będzie spore zainteresowanie oraz turniej przebiegnie pomyślnie, to w kolejnych tygodniach pojawią się turnieje z nagrodami, dlatego pragniemy zachęcić wszystkich do wzięcia udziału w tym turnieju i sprawdzenia swoich sił z innymi graczami, a także podzielenia się z nami opinią a propos samej organizacji/przebiegu takich rozgrywek. Będzie ona dla nas bezcenna, ponieważ nie chcemy w meczach o stawkę zaliczyć jakiejś wtopy, ponieważ to rodzi wiele problemów, stąd turniej 4fun, który wiele rzeczy zweryfikuje 🙂

Jeżeli macie jakieś pytania to zachęcamy do komentowania tego wpisu, z chęcią rozwiejemy wszystkie wątpliwości.

Spodobał Ci się wpis? Oceń!

Kliknij na gwiazdkę!

Średnia ocena 0 / 5. Głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni wpis!

Szybkie udostępnianie...

Zobacz także...

Kościelny

Pomysłodawca i założyciel serwisu fifanet.eu. Zapalony gracz komputerowy i konsolowy. Ulubiony tryb w FIFIE: Wirtualne Kluby. Ciekawostka: nie kibicuję żadnej drużynie i nie oglądam z reguły meczów, jedynie mecze naszej reprezentacji.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz