FIFA 17 – Drużyna sezonu (TOTS) startuje!

Już dziś startuje długo wyczekiwana Drużyna Sezonu w FIFA 17 Ultimate Team! Są to zawodnicy, którzy prezentowali najwyższą formę przez cały sezon.

Zaczniemy od tzw. drużyny Most Consistent, czyli zawodników którzy utrzymywali regularnie wysoką formę, ale nie zdołali się przebić do drużyny tygodnia (Team of the Week). Będą to 3 składy – złoty, srebrny oraz brązowy. Zostały one wybrane w całości na podstawie głosów członków społeczności FIFA. Po raz pierwszy w historii wybrana przez kibiców jedenastka sezonu Bundesligi zostanie również drużyną sezonu w FUT17. Dodatkowo do gry zostanie dodane wyjątkowa nagroda turniejowa w postaci dwudziestego czwartego piłkarza drużyny sezonu, wyjątkowe wyzwanie budowania składu gwarantujące zawodnika z drużyny tygodnia z oceną co najmniej 84, promocje i wiele innych atrakcji.

Dwudziesty czwarty piłkarz drużyny sezonu

Dwudziesty czwarty piłkarz drużyny sezonu będzie dostępny wyłącznie jako nagroda w turnieju eliminacyjnym Mistrzostw FUT na platformach Xbox One, PS4 i PC (oraz w turniejach online na platformach Xbox 360 i PS3. Tego zawodnika nie znajdziemy w paczkach, wyzwaniach budowania składu ani na rynku transferowym. Będzie on dostępny tylko dla wybranych lig, a kolejni zawodnicy będą pojawiali się w każdy poniedziałek przez cały okres trwania drużyny sezonu.

Dodatkowe premiowe wyzwanie budowania składu

W każdy wtorek w tym okresie można będzie wykonać specjalne wyzwanie budowania składu. Każde wyzwanie będzie dostępny przez 72 godziny. Im więcej ich zrobicie, tym lepsza będzie nagroda końcowa. Dla osób, które wykonają wszystkie wyzwania budowania składu otrzymają paczkę z gwarantowanym zawodnikiem drużyny sezonu. Nagroda zostanie dodana do kont graczy 28 czerwca 2017

Nagrody przyznajemy za wykonanie co najmniej dwóch specjalnych wyzwań budowania składu:

  • 2 wykonane wyzwania drużyny sezonu – mega-paczka (niewymienna)
  • 3 wykonane wyzwania drużyny sezonu – złota paczka piłkarzy Prime (niewymienna)
  • 4 wykonane wyzwania drużyny sezonu – paczka rzadkich piłkarzy (niewymienna)
  • 5 wykonanych wyzwań drużyny sezonu – duża paczka rzadkich piłkarzy (niewymienna)
  • 6 wykonanych wyzwań drużyny sezonu – paczka Ultimate zawierająca gwarantowanego piłkarza z drużyny sezonu (niewymienna)

Wyzwania rozbudowy związane z drużyną sezonu

Dzięki specjalnym wyzwaniom budowania składu w czasie trwania drużyny sezonu każdy może wzmocnić swój skład. Do wyboru będą wyzwania z gwarantowanymi wymiennymi i niewymiennymi piłkarzami o ocenie co najmniej 84 z dowolnej drużyny tygodnia, wyzwanie z piłkarzami o ocenie co najmniej 82 oraz wyzwania rozbudowy dotyczące konkretnych lig.

 

Aby nic nie przegapić obserwujcie stronę oraz nasz fanpage na Facebooku.

Wszystkie drużyny sezonu znajdziecie w tym miejscu

Spodobał Ci się wpis? Oceń!

Kliknij na gwiazdkę!

Średnia ocena 0 / 5. Głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni wpis!

Nie bądź samolubem, podaj dalej...

Zobacz także...

Wiluś

Lubię wszystko co związane z militariami i sportami walki, wszystkim co ostre. Od najmłodszych lat bronię dostępu do swojej bramki. W FIFIE oczywiście to się nie zmienia, jedyny tryb w jaki gram to Wirtualne Kluby. Gram głównie w gry sportowe, symulatory i wyścigi, omijam gry typu fantasy. Jestem kibicem Manchesteru United.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz