Specjalna drużyna Ultimate Scream w paczkach FIFA 17

Z okazji zbliżających się obchodów Halloweeen, EA Sports przygotowało specjalną ofertę kart z zawodnikami, które możemy znaleźć w paczkach. Od 21 października godz. 19:00 do 28 października będziemy mogli trafić 23 piłkarzy w wersji Straszny Krzyk, ale to nie wszystko.

W okresie Halloweenowym od 28.10 – 1.10 Ci piłkarze otrzymają boosta do statystyk. Natomiast po tym okresie statystyki powrócą do stanu wyjściowego. Piłkarzy w wersji Straszny krzyk będziemy mogli używać nawet po okresie Halloween. Dodatkowo od 21.10 – 7.10 będziemy mogli brać udział w specjalnie przygotowanych wyzwaniach budowania składu, z których otrzymamy wyjątkowe bonusy, tj. strój czy innych piłkarzy w wersji Straszny Krzyk.

koszulka-halloween

Wszystkich piłkarzy możemy bez problemu sprzedawać oraz grać nimi nawet w Mistrzostwach FUT czy Lidze Weekendowej. Poniżej lista wszystkich piłkarzy, których możemy trafić w paczkach.

Nie bądź samolubem, podaj dalej...

Autor wpisu:

Pomysłodawca i założyciel serwisu fifanet.eu. Zapalony gracz komputerowy i konsolowy. Ulubiony tryb w FIFIE: Wirtualne Kluby. Ciekawostka: nie kibicuję żadnej drużynie i nie oglądam z reguły meczów, jedynie mecze naszej reprezentacji.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz