FIFA 20 – Nintendo Switch obejdzie się smakiem

Niestety posiadacze przenośnej konsoli Nintendo Switch nie otrzymają zapowiadanych zmian w FIFA 20. Switch otrzyma tak zwaną wersję Legacy.

Najnowsza odsłona gry FIFA 20 w wersji Legacy na Konsolę Nintendo Switch otrzyma tylko i wyłącznie aktualizację składów oraz strojów. Nie będzie dostępnego trybu VOLTA Football, Journey czy nowej fizyki piłki, nowych rzutów karnych i innych promowanych nowości. Twórcy gry tłumaczą to słabymi podzespołami jakie posiada konsola Switch.

Otrzymacie nowy odświeżony wygląd, aktualne stroje drużyn oraz listy graczy. Jednak nie otrzymacie trybu Volta, ani też innych większych poprawek i zmian. Nie myślcie, że nie zamierzamy wspierać Nintendo Switch na równi z innymi konsolami. Zawsze staramy się tworzyć wersję dostosowaną do mocy urządzenia. Jak to się rozwinie w przyszłości, nie wiemy.

– Aaron McHardy

Spodobał Ci się wpis? Oceń!

Kliknij na gwiazdkę!

Średnia ocena 0 / 5. Głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni wpis!

Nie bądź samolubem, podaj dalej...

Zobacz także...

Kościelny

Pomysłodawca i założyciel serwisu fifanet.eu. Zapalony gracz komputerowy i konsolowy. Ulubiony tryb w FIFIE: Wirtualne Kluby. Ciekawostka: nie kibicuję żadnej drużynie i nie oglądam z reguły meczów, jedynie mecze naszej reprezentacji.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz