Wygraj FIFA 18 Edycja Ronaldo z FIFAnet.eu i konsoleigry.pl!

Tak jak rok temu, tak i teraz ekipa FIFAnet.eu przygotowała dla Was konkurs z okazji najnowszej odsłony gry. Tym razem do wygrania będzie nie jedna kopia, a DWIE! Oznacza to, że będziecie mieli większe szanse na zgarnięcie nagrody, a jest o co walczyć.

W ramach współpracy ze sklepem konsoleigry.pl na konkurs przeznaczamy wersję pudełkową FIFA 18 Edycja Ronaldo na konsolę PS4 lub Xbox One (do wyboru przez zwycięzcę) oraz wersję cyfrową FIFA 18 Edycja Standardowa na PC. Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie oraz wygrać jedną z tych dwóch gier?

Należy wysłać nam na FB swoją najlepszą bramkę strzeloną w FIFA 17. Należy natomiast zaznaczyć również o jaką nagrodę walczycie, ponieważ konkurs będzie prowadzony dwutorowo. Z pośród wszystkich nadesłanych bramek wybierzemy dwie najlepsze – jedną ze zgłoszeń walczących o Edycję Ronaldo na PS4/XONE i jedną ze zgłoszeń walczących o Edycję Standardową cyfrową PC.

Zaskoczcie nas! Pamiętajcie, że nie tylko sam ładnie oddany strzał się liczy, ale też bardzo ładna akcja, czy ciekawy pomysł na rozegranie, co w rezultacie pozwoliło zdobyć Wam piękną bramkę, też może na nas zrobić wrażenie 🙂

Konkurs trwa od 09.09.2017 r. do 22.09.2017 r. godz. 23:59. Ogłoszenie wyników nastąpi do kilku dni od zakończenia (prawdopodobnie już w weekend 23 – 24.09.2017) na naszej stronie FIFAnet.eu. Ze zwycięzcami skontaktujemy się poprzez prywatną wiadomość na FB.

Aby przystąpić do konkursu należy zapoznać się z REGULAMINEM.

Życzymy wszystkim uczestnikom powodzenia!

Spodobał Ci się wpis? Oceń!

Kliknij na gwiazdkę!

Średnia ocena 0 / 5. Głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni wpis!

Szybkie udostępnianie...

Zobacz także...

Kościelny

Pomysłodawca i założyciel serwisu fifanet.eu. Zapalony gracz komputerowy i konsolowy. Ulubiony tryb w FIFIE: Wirtualne Kluby. Ciekawostka: nie kibicuję żadnej drużynie i nie oglądam z reguły meczów, jedynie mecze naszej reprezentacji.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz