Wybierz kto znajdzie się na okładce FIFA 17!

EA Polska ogłosiło głosowanie, które wyłoni zawodnika, który znajdzie się na okładce najnowszej odsłony serii FIFA. Można wybierać spośród 4 ambasadorów gry: Jamesa Rodrigueza (Real Madryt), Edena Hazarda (Chelsea FC), Anthony’ego Martiala (Manchester United) i Marco Reusa (Borussia Dortmund).

Głosować można do 20 lipca o 8:59 czasu polskiego na oficjalnej stronie gry. Swój głos można oddać codziennie. Jest również możliwość zdobycia bonusowego, drugiego głosu pod warunkiem użycia hashtagu #FIFA17CoverRevard na Twitterze. Możemy sami zachęcać do oddania głosu na swoich ulubieńców korzystając z hashtagów #FIFA17James, #FIFA17Hazard, #FIFA17Martial i #FIFA17Reus.

Jeżeli oddamy 10 głosów otrzymamy wypożyczenie piłkarza na 3 mecze w trybie FIFA Ultimate Team, a jeśli będzie to 20 głosów, nagrodą będzie złota paczka FUT.

Spodobał Ci się wpis? Oceń!

Kliknij na gwiazdkę!

Średnia ocena 0 / 5. Głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni wpis!

Szybkie udostępnianie...

Zobacz także...

Wiluś

Lubię wszystko co związane z militariami i sportami walki, wszystkim co ostre. Od najmłodszych lat bronię dostępu do swojej bramki. W FIFIE oczywiście to się nie zmienia, jedyny tryb w jaki gram to Wirtualne Kluby. Gram głównie w gry sportowe, symulatory i wyścigi, omijam gry typu fantasy. Jestem kibicem Manchesteru United.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz