FIFA 21 na EA Play Live już w czerwcu!

Już 12 czerwca 2020 roku EA zaprezentuje swoje nadchodzące tytuły, w tym FIFA 21. Czego możemy się spodziewać po prezentacji?

EA Play Live to impreza na której Electronic Arts prezentuje swoje gry przy okazji targów E3. Niestety w tym roku same targi zostały odwołane z powodu pandemii, ale niektóre firmy decydują się na pokazy online. Tak będzie w przypadku EA. Transmisja na żywo odbędzie się już 12.06.2020 r. o godzinie 1:00 w nocy naszego czasu. My będziemy oglądać, więc śledźcie naszego Facebooka.

FIFA 21 na EA Play Live

Na prezentacji prawdopodobnie zobaczymy zwiastun gry FIFA 21, który rzuci trochę światła na to, nad czym przez kilkanaście miesięcy pracowali deweloperzy. Poznamy obszary gry, na których najmocniej skupili się twórcy. Liczę na to, że usłyszymy również jakieś wzmianki o FIFA 21 na konsole nowej generacji – kiedy wyjdzie i czym się będzie różnić.

Pierwszy gameplay z FIFA 21 na EA Play?

Patrząc wstecz, najwięcej materiałów wideo prosto z rozgrywki mogliśmy zobaczyć dopiero w sierpniu przy okazji targów Gamescom i obawiamy się, że tym razem może być bardzo podobnie, ale oczywiście liczymy na jak najwięcej 😉

Będziecie oglądać?

Spodobał Ci się wpis? Oceń!

Kliknij na gwiazdkę!

Średnia ocena 0 / 5. Głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni wpis!

Szybkie udostępnianie...

Zobacz także...

Kościelny

Pomysłodawca i założyciel serwisu fifanet.eu. Zapalony gracz komputerowy i konsolowy. Ulubiony tryb w FIFIE: Wirtualne Kluby. Ciekawostka: nie kibicuję żadnej drużynie i nie oglądam z reguły meczów, jedynie mecze naszej reprezentacji.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz