FIFA 19 – liga chińska potwierdzona?

Jakiś czas temu pojawiły się plotki, jakoby Dariusz Szpakowski miał wyjawić, że będzie nagrywać kwestie dotyczące ligi chińskiej w FIFIE 19. Dziś pojawiło się zdjęcie, które wydaje się to potwierdzać. 

Liga chińska, to nie tylko niewyobrażalne pieniądze, niekoniecznie idące w parze z piłkarską jakością, ale także ogromny rynek marketingowy. Dlatego specjalnie nie dziwi obecność tej ligi w najnowszej odsłony serii.  Według planów rządu Państwa Środka, w Pekinie w 2025 w kraju ma być 50 tysięcy szkółek piłkarskich, czyli ponad trzykrotnie więcej, niż w momencie złożenia tej deklaracji. Kolejnym punktem dodatnim dla EA jest ogromnym rynkiem zbytu, jeśli chodzi o zakup FIFA Points przez graczy z Chin.

Nie bądź samolubem, podaj dalej...

Zobacz także...

Autor wpisu:

Lubię wszystko co związane z militariami i sportami walki, wszystkim co ostre. Od najmłodszych lat bronię dostępu do swojej bramki. W FIFIE oczywiście to się nie zmienia, jedyny tryb w jaki gram to Wirtualne Kluby. Gram głównie w gry sportowe, symulatory i wyścigi, omijam gry typu fantasy. Jestem kibicem Manchesteru United.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz