FIFA 18 nowości! – EA Play 2017

Niedawno wyciekły pierwsze potwierdzone informacje na temat FIFA 18 – trailer, data premiery, a dzisiaj o 21:00 EA Sports na swojej konferencji EA Play 2017 na E3 zaprezentowało pewne nowości jakie pojawią się w najnowszej odsłonie serii. Zobaczcie czego możemy się spodziewać już we wrześniu tego roku.

Nowy gameplay!

Droga do sławy – Alex Hunter powraca!

 

Wygląda na to, że w trybie The Journey będziemy mogli zmienić ligę, w której chcemy rozwijać naszą postać. Ponadto możemy być spokojni o ligę niemiecką w FIFA 18, która była niewiadomą.

W nowej odsłonie zostanie zaimplementowana Technologia Real Player Motion, która odzwierciedli zachowania topowych prawdziwych piłkarzy takie jak ich sposób poruszania, drybling czy oddawanie strzałów.

Na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3 wyjdzie tylko FIFA 18 Legacy Edition, która będzie zawierać 5 dużych złotych paczek do FIFA Ultimate Team. Natomiast jeśli chodzi o samą grę, to będzie zawierać wszystko to co w FIFA 17 i zostaną tylko zaktualizowane trykoty oraz składy zespołów.

[news aktualizowany]

Nie bądź samolubem, podaj dalej...

Zobacz także...

Autor wpisu:

Pomysłodawca i założyciel serwisu fifanet.eu. Zapalony gracz komputerowy i konsolowy. Ulubiony tryb w FIFIE: Wirtualne Kluby. Ciekawostka: nie kibicuję żadnej drużynie i nie oglądam z reguły meczów, jedynie mecze naszej reprezentacji.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz