FIFA 18 – Nowe dośrodkowania (nowe funkcje rozgrywki)

Wraz z nową odsłoną gry, która swoją premierę będzie miała 29.09, pojawi się wiele zmian i nowości w samej rozgrywce. EA już teraz prezentuje nam poszczególne elementy gry, które zostały przemodelowane czy usprawnione. Zobaczcie jak będą wyglądać dośrodkowania, czyli element gry, po którym co roku nie wiemy czego się spodziewać.

Nie od dziś gracze FIFA wiedzą, że z roku na rok „wrzutki” są albo bardzo dobre, albo prawie nieskuteczne. Jest to ciężki orzech do zgryzienia dla „elektroników”. Spójrzmy co tym razem EA Sports ma nam do zaoferowania.

Wygląda to naprawdę świetnie. Będziemy mieli masę zagrań. Od szybkich piłek na krótki słupek, po „loba” w sam środek wolnego miejsca w polu karnym. Nie wiadomo natomiast czy będziemy mieli realny wpływ na rodzaj dośrodkowania czy też ograniczymy się tylko do siły, która „podpowie” grze czy chcemy wrzucić piłkę dalej lub bliżej oraz to czy chcemy zagrać na przedpole.

Niewątpliwie ucieszyłbym się gdyby to od nas zależały wszystkie dośrodkowania, wtedy trzeba by się naprawdę nauczyć je poprawnie wykorzystywać.


 

Mam tylko głęboką nadzieję, że w tej edycji nie uświadczymy gradu spadających piłek z boku boiska. Mistrzostwa Polski nie będą wtedy zbyt ciekawym widowiskiem. A Wy co sądzicie?

Spodobał Ci się wpis? Oceń!

Kliknij na gwiazdkę!

Średnia ocena 0 / 5. Głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni wpis!

Szybkie udostępnianie...

Zobacz także...

Kościelny

Pomysłodawca i założyciel serwisu fifanet.eu. Zapalony gracz komputerowy i konsolowy. Ulubiony tryb w FIFIE: Wirtualne Kluby. Ciekawostka: nie kibicuję żadnej drużynie i nie oglądam z reguły meczów, jedynie mecze naszej reprezentacji.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz