FIFA 17 The Journey – nowy tryb

Jeszcze niecała godzina do konferencji EA na E3, a my już teraz dostajemy informację, że w FIFA 17 uświadczymy nowy tryb gry The Journey. Co się kryje za tą nazwą?

 

Wygląda na to, że panowie z EA Sports poszli w ślady ekipy 2K (tak, to Ci od koszykówki NBA), którzy wprowadzili do swojej gry My Career. Jest to rozbudowany tryb kariery zawodnika, w którym poza graniem kolejnych meczów, tworzymy historię naszego gracza, gdzie nasze decyzje mają wpływ na to jak potoczy się nasza kariera. Pojawią się przerywniki filmowe (może nawet opcje dialogowe), konferencje, wywiady, może spoty reklamowe z naszą twarzą czy nagłówki gazet. Będziemy podpisywać kontrakty z wybranymi zespołami, będziemy brali udział w treningach, gdzie podszkolimy swoje umiejętności i przygotujemy się do kolejnego meczu i wiele więcej.

Jesteśmy bardzo ciekawi jak to będzie wyglądało w praktyce i czy naszym zawodnikiem będziemy mogli grać również online.

Mamy też cichą nadzieję, że skro EA wkłada dużo pracy w tryb kariery zawodnika, to również dołoży wszelkich starań, aby odświeżyć tryb Wirtualnych Klubów. Liczymy na to, bo jest to tryb z ogromnym potencjałem, ale niestety bardzo zaniedbywany. Pożyjemy, zobaczymy.

AKTUALIZACJA:
Okazuje się, że każdy z nas poprowadzi tylko i wyłącznie historię Alex’a Hunter’a – wschodzącą gwiazdą Premier League. Bardzo dziwne posunięcie EA…

Polski trailer FIFA 17 – Droga do sławy:

 
Kwestie dialogowe:

fifa-17-the-journey-hunter

Nie bądź samolubem, podaj dalej...

Zobacz także...

Autor wpisu:

Pomysłodawca i założyciel serwisu fifanet.eu. Zapalony gracz komputerowy i konsolowy. Ulubiony tryb w FIFIE: Wirtualne Kluby. Ciekawostka: nie kibicuję żadnej drużynie i nie oglądam z reguły meczów, jedynie mecze naszej reprezentacji.

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. Kościelny napisał(a):

    Aha, a już myślałem, że każdy będzie mógł stworzyć dowolnego gracza. Żenada.

Dodaj komentarz