Mistrzostwa RTV EURO AGD w FIFA 16 (Xbox One)

Od 15 czerwca ruszają mistrzostwa RTV Euro AGD w FIFA16 na platformie Xbox One. Rozgrywki, które organizuje ESL wraz z RTV EURO AGD będą ciekawym urozmaiceniem aktualnie trwającego EURO we Francji.

Zdecydowanie ciekawą informacją jest możliwość gry jedynie reprezentacjami, które występują podczas tegorocznych mistrzostw Europy, więc na wirtualnych boiskach nie zobaczymy pojedynków klubowych.

Do turnieju zapisać się może każdy kto posiada konto na stronie ESL i w koncie gracza poda swój Xbox Live Gamertag. Istnieje również możliwość zapisania się poprzez aplikację mobilną „ESL Play”.

Cały turniej został podzielony na 8 tur, a pierwsza z nich rozpocznie się 15 czerwca. Zapisy są już otwarte, więc można dołączyć do każdej tury, a potem tylko czekać na przeciwników.

Oczywiście nie mogło obejść się bez nagród. Za pierwsze miejsce konsola Xbox One Elite, za drugie i trzecie miejsce pad Elite. Tak więc jest o co grać! Nie pozostaje nic innego jak zapisać się do turnieju i pokazać przeciwnikom kto zasługuje na podium.

Więcej informacji znajdziecie tutaj: http://play.eslgaming.com/poland/liga_euro2016/news/265726

Nie bądź samolubem, podaj dalej...

Zobacz także...

Autor wpisu:

Redaktor naczelny. Pomysłodawca, ale nie założyciel serwisu fifanet.eu.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz