Jak połączyć konto EA z kontem Twitch

Z okazji transmitowanych Mistrzostw na platformie streamowej Twitch możecie otrzymać nagrody. Są to paczki z niewymiennymi kartami lub strojami. Działa to na podobnej zasadzie, jak podczas Majorów w Counter-Strike’u, kiedy możemy trafić skrzynki ze skinami. Do tego jednak potrzebujemy połączonych ze sobą kont EA oraz Twitch. Sposób jest dość prosty. Przy ogromie przekierowań i odnośników można się pogubić, dlatego postaram się to wytłumaczyć jak najprościej się da:

Wchodzimy na stronę: https://signin.ea.com/p/thirdparty/login?client_id=twitch_client&platformId=twitch gdzie musimy zalogować się do naszego konta Twitch:


Po zalogowaniu zostaniemy przeniesieni do okna logowania do naszego konta EA:

 

 

Po wpisaniu prawidłowych danych otrzymamy zapytanie czy chcemy połączyć nasze konto EA z kontem Twitch:

 


Potwierdzamy klikając na „Yes, link them” i naszym oczom powinien ukazać się komunikat o pomyślnym połączeniu naszych kont.

 

 

Właśnie połączyliśmy swoje konta.

Aby się upewnić, czy nasze konto Twitch zostało połączone z naszym kontem EA, to proponuję wejść w ustawienia konta na Twitch, a następnie przejść do zakładki Połączenia i sprawdzić czy na liście posiadamy Electronc Arts.

 

 

Od teraz oglądając specjalne transmisje na Twitch czy to przez przeglądarkę czy aplikację mobilną, bądź na konsoli, będziemy brać udział w losowaniu nagród. Pamiętajcie aby być zalogowanym do Twitch!

To tyle. Oczywiście życzymy szczęścia i dobrych dropów 🙂

Spodobał Ci się wpis? Oceń!

Kliknij na gwiazdkę!

Średnia ocena 5 / 5. Głosów: 2

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni wpis!

Wpis był interesujący? Udostępnij go innym...

Zobacz także...

Wiluś

Lubię wszystko co związane z militariami i sportami walki, wszystkim co ostre. Od najmłodszych lat bronię dostępu do swojej bramki. W FIFIE oczywiście to się nie zmienia, jedyny tryb w jaki gram to Wirtualne Kluby. Gram głównie w gry sportowe, symulatory i wyścigi, omijam gry typu fantasy. Jestem kibicem Manchesteru United.

Dodaj komentarz