FIFA Ultimate Team – jak odzyskać żeton drafta?

Zdarzyło Ci się przegrać w drafcie z powodu rozłączenia internetu, utraty połączenia z serwerami EA lub po zminimalizowaniu gry i nie masz już monet na kolejny draft? Jesteś zdenerwowany, ponieważ byłeś lepszy, a mimo wszystko sytuacja Ci nie sprzyjała? Nie przejmuj się! Istnieje szansa, że odzyskasz żeton drafta i cała złość minie. Poniżej przedstawiamy sposób dający szansę odzyskania żetonu. Uwaga! Sposób ten nie zawsze działa. Zdarza się, że mimo iż wyrzuciło nas nie z naszej winy to i tak istnieje możliwość, że nie otrzymamy refundacji, ale zawsze warto spróbować.

1. Wchodzimy na stronę https://help.ea.com/en/ i logujemy się klikając na LOG IN w prawym górnym rogu strony podając odpowiednie dane.

2. Kiedy jesteśmy zalogowani wchodzimy na stronę https://help.ea.com/en/self-service/draft-tokens/

3. Wybieramy FIFĘ, w której chcemy uzyskać refundację żetonu.

4. Następnie wybieramy klub oraz akceptujemy regulamin i potwierdzamy captche. Po wszystkim wciskamy przycisk Submit

5. Pojawi się informacja, że musimy chwilę poczekać.

6. Gotowe! Otrzymaliśmy zwrot żetonu lub EA uznało, że na to nie zasługujemy (w moim przypadku zwrotu nie otrzymałem, ponieważ mam wygrane 3 mecze i do zagrania ostatni)

7. Alternatywnym rozwiązaniem jest udanie się na livechat i rozmowa z jednym z konsultantów, ale jest duże prawdopodobieństwo, że i tak zostaniemy odesłani pod podany wyżej link. Nie wiesz jak dostać się na livechat? Zajrzyj koniecznie pod ten adres https://fifanet.eu/poradniki/ea-live-chat-jak-sie-skontaktowac/

Spodobał Ci się wpis? Oceń!

Kliknij na gwiazdkę!

Średnia ocena 0 / 5. Głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni wpis!

Wpis był interesujący? Udostępnij go innym...

Zobacz także...

Sanczo

Redaktor naczelny. Pomysłodawca, ale nie założyciel serwisu fifanet.eu.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz