Cienie na stadionach – których najlepiej unikać?

Wielu z Was zapewne spotkało się z sytuacją kiedy załadowało Wam mecz i okazało się, że gracie na stadionie, na którym można dostać oczopląsu z powodu wszechobecnego cienia. Niestety w FIFA 17 jest bardzo dużo obiektów, na których przy odpowiedniej porze dnia całą frajdę z gry psują cienie. Możemy jednak tego uniknąć. Jak?

Poniżej znajdziecie listę stadionów, które według mnie mogą stwarzać problemy wielu osobom i doprowadzić ich do wściekłości. Kiedy będziecie w menu ustawiania swojego składu, wystarczy, że spojrzycie na górę i zauważycie, że oprócz ustawień meczowych, sędziego jest także podana informacja o tym, na jakim stadionie będziecie grać. Ta opcja jest widoczna w jakichkolwiek rozgrywkach 1 vs. 1.

Stadion w menu

Stadion w menu

Jeśli wystąpi tam jeden ze stadionów wymienionych poniżej, to znak, że może jednak warto odpuścić sobie mecz niż psuć nerwy.

Spodobał Ci się wpis? Oceń!

Kliknij na gwiazdkę!

Średnia ocena 0 / 5. Głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni wpis!

Wpis był interesujący? Udostępnij go innym...

Zobacz także...

Kościelny

Pomysłodawca i założyciel serwisu fifanet.eu. Zapalony gracz komputerowy i konsolowy. Ulubiony tryb w FIFIE: Wirtualne Kluby. Ciekawostka: nie kibicuję żadnej drużynie i nie oglądam z reguły meczów, jedynie mecze naszej reprezentacji.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz