Cienie na stadionach – których najlepiej unikać?

Wielu z Was zapewne spotkało się z sytuacją kiedy załadowało Wam mecz i okazało się, że gracie na stadionie, na którym można dostać oczopląsu z powodu wszechobecnego cienia. Niestety w FIFA 17 jest bardzo dużo obiektów, na których przy odpowiedniej porze dnia całą frajdę z gry psują cienie. Możemy jednak tego uniknąć. Jak?

Poniżej znajdziecie listę stadionów, które według mnie mogą stwarzać problemy wielu osobom i doprowadzić ich do wściekłości. Kiedy będziecie w menu ustawiania swojego składu, wystarczy, że spojrzycie na górę i zauważycie, że oprócz ustawień meczowych, sędziego jest także podana informacja o tym, na jakim stadionie będziecie grać. Ta opcja jest widoczna w jakichkolwiek rozgrywkach 1 vs. 1.

Stadion w menu

Stadion w menu

Jeśli wystąpi tam jeden ze stadionów wymienionych poniżej, to znak, że może jednak warto odpuścić sobie mecz niż psuć nerwy.

Nie bądź samolubem, podaj dalej...

Autor wpisu:

Pomysłodawca i założyciel serwisu fifanet.eu. Zapalony gracz komputerowy i konsolowy. Ulubiony tryb w FIFIE: Wirtualne Kluby. Ciekawostka: nie kibicuję żadnej drużynie i nie oglądam z reguły meczów, jedynie mecze naszej reprezentacji.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz