Czy FIFA uruchomi się na moim komputerze?

Nie jesteś pewien czy FIFA zadziała na Twojej konfiguracji sprzętowej? Nie wiesz czy spełniasz minimalne wymagania? Nie znasz się na podzespołach komputerowych? Przychodzimy z pomocą i przedstawiamy prosty sposób na to, jak w łatwy sposób sprawdzisz czy FIFA zadziała na Twoim komputerze stacjonarnym lub laptopie.

1. Z komputera, który chcemy przetestować pod kątem wymagań, przechodzimy na podstronę https://www.systemrequirementslab.com/cyri i wpisujemy w pole wyszukiwarki konkretną wersję gry FIFA, którą chcemy sprawdzić. Klikamy w przycisk Can You Run It.

2. Powinniśmy zostać przekierowani na podstronę danej FIFY, na której sprawdzimy minimalne oraz rekomendowane wymagania sprzętowe. My natomiast chcemy przetestować swój sprzęt pod kątem tych wymagań, ponieważ się na tym nie znamy lub chcemy się upewnić, że gra zadziała. W tym celu ponownie klikamy na przycisk Can You Run It.

3. Zostaniemy poproszeni o pobranie pliku, który musimy zapisać na dysku, a następnie od razu uruchomić bez zamykania przeglądarki (w przeciwnym razie test nie zadziała). Po uruchomieniu pliku, chwilę odczekujemy aż program przetestuje konfigurację naszego komputera. Po kilku sekundach program powinien się sam wyłączyć, a w oknie przeglądarki powinniśmy otrzymać raport z testu.

4. Jeśli wszystko wykonaliśmy poprawnie, to otrzymamy raport podsumowujący czy spełniamy minimalne oraz rekomendowane wymagania sprzętowe. Jeśli ikonki będą koloru zielonego, to znaczy, że nie musimy się o nic martwić. Jeśli nadal nie jesteś pewien czy FIFA się uruchomi, napisz komentarz pod tym wpisem, a pomożemy rozwiać Twoje wątpliwości :). Miłego grania!

Spodobał Ci się wpis? Oceń!

Kliknij na gwiazdkę!

Średnia ocena 5 / 5. Głosów: 1

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni wpis!

Szybkie udostępnianie...

Zobacz także...

Kościelny

Pomysłodawca i założyciel serwisu fifanet.eu. Zapalony gracz komputerowy i konsolowy. Ulubiony tryb w FIFIE: Wirtualne Kluby. Ciekawostka: nie kibicuję żadnej drużynie i nie oglądam z reguły meczów, jedynie mecze naszej reprezentacji.

Dodaj komentarz