Wyniki konkursu FIFA 18!

Znamy już zwycięzców! Jak zawsze poziom był wyrównany i naprawdę ciężko było jednoznacznie wybrać zwycięzcę Edycji Ronaldo oraz Edycji Standardowej. Sprawdźcie kto strzelił według nas najciekawszą bramkę i tym samym zgarnął nagrody!

Konkurs na najładniejszą bramkę dobiegł końca w piątek 22.09.2017 r. o godzinie 23:59. Otrzymaliśmy łącznie ok. 40 zgłoszeń. Nie przedłużając wyniki prezentują się następująco.

W walce o Edycję Ronaldo zwyciężył Dżeff W Lebowski, który strzelił niecodzienną bramkę ze skorpiona zza pola karnego! Zobaczcie jak to wyglądało:

Użytkownik wybrał wersję na PlayStation 4. Gratulacje!

Jeśli chodzi o Edycję Standardową na PC, to nagroda powędruje do: Łukasza Baszczyszyna, który przerzucił sobie piłkę nad obrońcą i oddał fantastyczny strzał w samo okienko bramki.

Gratulujemy!

Ze zwycięzcami skontaktujemy się oczywiście w prywatnej wiadomości, a wszystkim pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Jest nam niezmiernie miło, że tak wiele osób podesłało nam swoje cudowne bramki. Możecie się spodziewać, że prawdopodobnie w przyszłym roku zorganizujemy podobny konkurs, zatem nagrywajcie swoje gole, a nuż się przydadzą 😉

Na koniec wybraliśmy dla Was inne ciekawe bramki, które nam nadesłaliście. Jest na co patrzeć, więc rozsiądźcie się wygodnie i oglądajcie 🙂

Hubert J.

Dawid N.
https://gyazo.com/8349711d74043e399d7051f67ea9aeb6

Przemek K.

Bartek M.

Kamil S.

Ryba

Dobrybit

Piotr P.

Piotr W.

Mateusz H.

Paweł K.

Bartek K.

Kamil K.

Fundatorem nagród był sklep konsoleigry.pl

Spodobał Ci się wpis? Oceń!

Kliknij na gwiazdkę!

Średnia ocena 0 / 5. Głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni wpis!

Szybkie udostępnianie...

Zobacz także...

Kościelny

Pomysłodawca i założyciel serwisu fifanet.eu. Zapalony gracz komputerowy i konsolowy. Ulubiony tryb w FIFIE: Wirtualne Kluby. Ciekawostka: nie kibicuję żadnej drużynie i nie oglądam z reguły meczów, jedynie mecze naszej reprezentacji.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz