FIFA 18 Web App oraz Companion – kiedy dostępne?

Już za chwilę premiera FIFA 18, ale zanim to nastąpi, gracze FIFA Ultimate Team będą mogli zacząć tworzyć pierwsze składy i odbierać nagrody do FUT 18 dzięki wczesnemu dostępowi do aplikacji Web App na komputerach oraz Companion na smartfonach i tabletach. Od kiedy te usługi będą dostępne i kto będzie miał do nich dostęp?

Wszyscy gracze FUT 17, których konto jest w „dobrym stanie” będą mogli zalogować się do Web App’a w celu stworzenia zespołu, otwierania paczek czy korzystania z rynku transferowego. Jeśli 21 września będzie mogli zalogować się do aplikacji Web App, to znaczy że Wasze konto spełnia wytyczne EA. Natomiast 22 września dla graczy zostanie oddania aplikacja Companion. Z tych usług gracze mogą korzystać do 9 października. Po tym czasie należy zalogować się do trybu Ultimate Team w FIFA 18, aby dalej móc korzystać z tych aplikacji.

Jakie warunki musisz spełnić, aby otrzymać dostęp do Web App’a i Companion?

  • Musisz mieć założony klub przed 1 sierpnia 2017 r.
  • Twoje konto FUT 17 musi być aktywne.
  • Twoje konto nie może mieć „złej historii”, czyli jeśli były nakładane jakieś ostrzeżenia, miały miejsce zawieszenia konta, możliwe że nie otrzymasz wcześniejszego dostępu.

Kilka informacji

Nagrody przyznawane są na podstawie historii stanu konta, a także historii gry. Im lepsza reputacja i dłuższy staż, tym lepsze nagrody.

Wraz z uruchomieniem Web App dla FIFA 18, nie będzie można korzystać z tej aplikacji dla FIFA 17.

Dostęp do Web App: https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app

Nie bądź samolubem, podaj dalej...

Zobacz także...

Autor wpisu:

Pomysłodawca i założyciel serwisu fifanet.eu. Zapalony gracz komputerowy i konsolowy. Ulubiony tryb w FIFIE: Wirtualne Kluby. Ciekawostka: nie kibicuję żadnej drużynie i nie oglądam z reguły meczów, jedynie mecze naszej reprezentacji.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz